Adwokat z Płocka laureatką prestiżowej nagrody

Orły Prawa

Program Orły Prawa został stworzony, aby spośród przeciętnych kancelarii obecnych na rynku wyróżnić liderów, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podniesienie własnych kwalifikacji. Wszystko po to, by sprostać wymaganiom swoich Klientów. Orły Prawa to największe zestawienie w branży prawniczej – na jego potrzeby analizie poddano ponad 227 tysięcy ocen, sprawdzono 79 tysięcy kancelarii i odwiedzono ponad dwa miliony stron. Pozwoliło to wyłonić najlepsze zdaniem Klientów kancelarie.

Otrzymane wyróżnienie jest efektem ciężkiej, systematycznej pracy naszej Kancelarii Adwokackiej w Płocku. Dostrzegają to Klienci, wypowiadający się wielokrotnie w bardzo pozytywny sposób o współpracy. Orły Prawa to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze kancelarie. W tym konkursie kapitułą oceniającą są Klienci, a ich werdykt jest potwierdzeniem profesjonalizmu świadczonych usług. Do konkursu przystępują jedynie instytucje o najwyższych ocenach.

W wyniku bardzo restrykcyjnej weryfikacji z konkursu odpadło ponad 76 tysięcy kancelarii. Założeniem organizatorów Plebiscytów Branżowych Orłów było stworzenie zestawienia sprawiedliwego dla wszystkich – zarówno firm, jak i Klientów. Wygrana nie jest zależna od budżetu, a zadowolenia Klientów. Jak głosi hasło przewodnie kampanii: “Logo Plebiscytów Branżowych Orły zobaczysz tylko w firmach, które mają najlepszą opinię wśród swoich klientów”.