O Kancelarii

Zdobądź najlepszą obsługę prawną

Założycielem Kancelarii Adwokackiej w Płocku jest Adwokat Marta Wach. Adwokat Marta Wach ukończyła Liceum Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku. W roku 2011 została absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2012 roku jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Płocku. W roku 2015 złożyła państwowy egzamin adwokacki, uzyskując z niego wynik pozytywny. W tym samym roku uzyskała wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Płocku.

Adwokat Marta Wach posiada bogate doświadczenie zawodowe w zakresie pomocy prawnej świadczonej zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych, które zdobywała już w okresie studiów poprzez odbywanie praktyk oraz działalność w organizacjach studenckich, a także w trakcie 3-letniej aplikacji adwokackiej poprzez pracę w kancelariach prawnych.

Dzięki intensywnej pracy Adwokat Marta Wach stała się cenionym prawnikiem nie tylko w Płocku, ale także w okolicznych miejscowościach. Dzięki świadczeniu usług na najwyższym poziomie oraz dbaniu o zadowolenie Klientów, a także dzięki pozytywnym opiniom Klientów Kancelaria Adwokacka została wyróżniona wieloma nagrodami, w tym zdobyła status Laureata Plebiscytu Orłów Prawa 2018 edycji ogólnopolskiej.

Kancelaria Adwokacka świadczy usługi osobom fizycznym, osobom prawnym, organom jednostek samorządu terytorialnego i innym. Chociaż siedziba Kancelarii Adwokackiej znajduje się w Płocku, Adwokat Marta Wach prowadzi sprawy również na terenie takich miast jak: Włocławek, Gostynin, Płońsk czy Sierpc. Adwokat Marta Wach reprezentuje przed sądami polskimi również osoby zamieszkałe za granicą, w szczególności w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii Północnej, Belgii, Holandii, czy we Włoszech.

Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego, spadkowego i prawa pracy, jak również w zakresie prawa karnego oraz prawa administracyjnego. Pomoc prawna świadczona jest głównie poprzez reprezentowanie Klientów przed sądami, organami ścigania, organami administracji publicznej, sporządzanie pism procesowych i pism pozasądowych, sporządzanie umów i opinii prawnych. Kancelaria oferuje także stałą obsługę podmiotów gospodarczych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Wach zapewnia indywidualne podejście do każdej sprawy oraz szybką, profesjonalną i skuteczną pomoc prawną. Każdy Klient może liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług oraz wysoki poziom merytoryczny. Kancelaria gwarantuje również zachowanie w tajemnicy wszystkiego, o czym Adwokat dowie się w związku z udzielaniem pomocy prawnej. Ze względu na pełen profesjonalizm, Kancelaria cieszy się w Płocku bardzo dobrymi opiniami.

Kancelaria współpracuje z doświadczonymi adwokatami oraz aplikantami adwokackimi, co przyczynia się do zapewnienia Klientom wszechstronnej pomocy prawnej. Rozmaitość i kompleksowość problemów, z jakimi zwracają się do nas Klienci sprawia, że Sąd Rejonowy w Płocku to miejsce, gdzie często można spotkać nas podczas pracy.