Zakres usług

Prawo administracyjne

Prawo administracyjne reguluje wszelkie stosunki prawne, które powstają między różnymi podmiotami, a różnymi organami administracji publicznej oraz samorządu terytorialnego. Swoim zakresem obejmuje także normy prawne, które określają zasady organizacji działania wyżej wymienionych organów oraz wykonywane przez nie czynności. Kodeks prawa administracyjnego określa także strukturę organów administracji oraz obowiązki podmiotów, które stanowią część prawa administracyjnego.

Prawo administracyjne

Prawo administracyjne to niezwykle szeroka i różnorodna gałąź prawa, regulująca stosunki prawne, dla których wspólnym mianownikiem jest relacja jednostka – organ władzy publicznej (państwowej lub samorządowej).

Prawo administracyjne i związane z nim postępowanie administracyjne może być dla wielu osób kłopotliwe, dlatego też warto wybrać adwokata, który w sposób kompleksowy zajmie się Państwa sprawą, na taką właśnie pomoc możecie Państwo liczyć w naszej Kancelarii.

Nasza Kancelaria Adwokacka zajmuje się doradztwem i reprezentacją w zakresie prawa administracyjnego. Sporządzamy odwołania od decyzji i skargi administracyjne. Prowadzimy postępowania odwoławcze przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym oraz skargowe przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Świadczymy usługi związane z prawem budowlanym, nieruchomościami, zamówieniami publicznymi i wieloma innymi.

Nasza strategia

Nasza kancelaria oferuje najwyższej klasy usługi prawne w przystępnej cenie. Z nami Państwa szanse na wygraną są tak wysokie, jak to tylko możliwe.
01

Kompleksowa pomoc prawna

Zapewniamy pełną i fachową pomoc prawną, w tym udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe, przygotowujemy projekty umów i opinie prawne. Obsługujemy także podmioty gospodarcze.
02

Pomoc przed Sądami

Zapewniamy reprezentację przed Sądami przez wykwalifikowanych pełnomocników na każdym etapie postępowania we wszelkich dziedzinach prawa.
03

Wszechstronna ochrona praw

Zapewniamy pomoc profesjonalnego pełnomocnika do pełnej i wszechstronnej ochrony Państwa praw nie tylko przed Sądami, ale także przed innymi organami, w tym organami ścigania oraz organami administracji publicznej.