Zakres usług

Prawo gospodarcze i handlowe

Prowadząc własny biznes nie raz staną Państwo w obliczu sytuacji wymagającej znajomości aktualnie obowiązujących przepisów, które mogliby Państwo powierzyć adwokatowi zajmującemu się obsługą prawną firm. Może to być zarówno chęć zawarcia umowy z pracownikiem, klientem lub nowym kontrahentem, jak również uwikłanie się w o wiele bardziej skomplikowane sprawy sądowe.

Prawo gospodarcze i handlowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów nasza Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców oraz spółek we wszystkich sporach prawnych jakie się pojawiają bądź mogą pojawić w prowadzonej działalności. Podchodzimy indywidualnie do każdej sprawy, aby dać Państwu gwarancję pozytywnego jej rozstrzygnięcia.

Oferujemy także pomoc w formie porad prawnych na etapie zakładania spółek, doradzamy jaką formę działalności wybrać w zależności od potrzeb i wymagań konkretnego klienta. Pomagamy także na każdym etapie rejestracji spółki, począwszy od przygotowania projektów umów spółek i niezbędnych dokumentów, w tym statutów, regulaminów i innych aktów prawnych regulujących funkcjonowanie podmiotów gospodarczych, poprzez złożenie wniosku do odpowiednich organów, aż do uzyskania rejestracji nowego podmiotu.

W naszej Kancelarii każdy przedsiębiorca może liczyć na fachową i wszechstronną pomoc w prowadzonej przez siebie działalności. Zajmujemy się analizą umów, przygotowywaniem projektów umów i sporządzaniem opinii prawnych, pomagamy w skutecznym zabezpieczeniu Państwa interesów oraz w bezpiecznym zawieraniu kontraktów.

W razie potrzeby oferujemy także pomoc z zakresu dochodzenia należności od nieuczciwych kontrahentów, zarówno na etapie przedsądowym, jak również w postępowaniu przed sądami, aż do windykacji należności na etapie postępowania egzekucyjnego.

Nasi adwokaci reprezentują także Klientów w sprawach o zapłatę przeciwko zarządom spółek, jeśli są spełnione przesłanki z kodeksu spółek handlowych, o czym mówi art. 299 kodeksu spółek handlowych, tj. „jeśli egzekucja przeciwko spółce okaże się bezskuteczna, członkowie zarządu odpowiadają solidarnie za jej zobowiązania”.

Nasza strategia

Nasza kancelaria oferuje najwyższej klasy usługi prawne w przystępnej cenie. Z nami Państwa szanse na wygraną są tak wysokie, jak to tylko możliwe.
01

Kompleksowa pomoc prawna

Zapewniamy pełną i fachową pomoc prawną, w tym udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe, przygotowujemy projekty umów i opinie prawne. Obsługujemy także podmioty gospodarcze.
02

Pomoc przed Sądami

Zapewniamy reprezentację przed Sądami przez wykwalifikowanych pełnomocników na każdym etapie postępowania we wszelkich dziedzinach prawa.
03

Wszechstronna ochrona praw

Zapewniamy pomoc profesjonalnego pełnomocnika do pełnej i wszechstronnej ochrony Państwa praw nie tylko przed Sądami, ale także przed innymi organami, w tym organami ścigania oraz organami administracji publicznej.