Zakres usług

Prawo pracy i ubezpieczeń

Prowadzimy postępowania z zakresu prawa pracy oraz reprezentujemy Klientów przed sądami na każdym etapie postępowania. Nasza Kancelaria Adwokacka zajmuje się także sprawami z zakresu ubezpieczeń społecznych. 

Nasza Kancelaria pomaga nie tylko przedsiębiorcom, zapewniamy pomoc i wsparcie także dla pracowników, którzy stają do nierównej walki z pracodawcą obwarowanym specjalistami ze swoich działów prawnych i drogimi prawnikami.

Prawo pracy

Pomagamy pracownikom uzyskiwać od nieuczciwych pracodawców odszkodowania związane z bezprawnym rozwiązaniem umowy o pracę, stosowaniem wobec pracownika mobbingu lub dyskryminacji albo wynikające z umów o zakazie konkurencji, a także odprawy pieniężne, wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych i wiele innych świadczeń, które należą się pracownikom na podstawie przepisów prawa pracy.

W naszej Kancelarii Adwokackiej robimy wszystko, żeby nasi Klienci czuli, że mogą zwrócić się do nas jako do swojego zaufanego doradcy, który nie tylko tłumaczy przepisy i odpowiada na pytania, ale też aktywnie szuka optymalnych rozwiązań konkretnego problemu. Taką formę pomocy przyjęliśmy niezależnie od tego, czy realizujemy pojedyncze zlecenie, czy też wykonujemy zadania w ramach stałej współpracy.

Kancelaria Adwokacka zajmuje się także tworzeniem oraz opiniowaniem wszelkiego rodzaju regulaminów pracy, czy innych aktów niezbędnych w działalności pracodawcy. Czuwamy także, żeby Państwo jako pracodawcy mogli spokojnie i bezpiecznie zająć się prowadzeniem swojej działalności, a my pomagamy Państwu w stworzeniu odpowiednich regulaminów, umów z pracownikami i innych niezbędnych aktów prawych, reprezentujemy także pracodawców w ewentualnych sporach z pracownikami.

W przypadku problemu z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych możecie Państwo liczyć na naszą pomoc w często trudnej i nierównej walce z instytucjami państwowymi. Reprezentujemy Klientów w sporach z zakresu ubezpieczeń społecznych, w tym w takich zagadnieniach jak: ustalenie prawa do emerytury czy renty, zasiłki chorobowe, czy też odszkodowania. Pomagamy także w sporządzeniu odwołań od decyzji organów emerytalno – rentowych, w tym w sprawach wcześniejszych emerytur z tytułu pracy w szczególnych warunkach zatrudnienia i innego rodzaju świadczeń.

Nasza strategia

Nasza kancelaria oferuje najwyższej klasy usługi prawne w przystępnej cenie. Z nami Państwa szanse na wygraną są tak wysokie, jak to tylko możliwe.
01

Kompleksowa pomoc prawna

Zapewniamy pełną i fachową pomoc prawną, w tym udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe, przygotowujemy projekty umów i opinie prawne. Obsługujemy także podmioty gospodarcze.
02

Pomoc przed Sądami

Zapewniamy reprezentację przed Sądami przez wykwalifikowanych pełnomocników na każdym etapie postępowania we wszelkich dziedzinach prawa.
03

Wszechstronna ochrona praw

Zapewniamy pomoc profesjonalnego pełnomocnika do pełnej i wszechstronnej ochrony Państwa praw nie tylko przed Sądami, ale także przed innymi organami, w tym organami ścigania oraz organami administracji publicznej.