Zakres usług

Prawo rodzinne

Usługi prawnicze z zakresu prawa rodzinnego

Prawo rodzinne to obszerna gałąź prawa pozwalająca rozwiązywać często bardzo złożone problemy. W dzisiejszych czasach problemy w rodzinie są coraz powszechniejsze, dlatego też w naszej Kancelarii w Płocku mogą Państwo liczyć na porady prawne oraz fachową i kompleksową pomoc Adwokata w tej delikatnej i złożonej problematyce. Udzielamy wsparcia w zakresie rozwodów, prawa opieki nad dzieckiem, wniosków o alimenty czy zniesienia wspólności majątkowej małżeńskiej. Zapraszamy do skontaktowania się z Kancelarią Adwokacką Adwokat Marty Wach w Płocku.

Sprawy rozwodowe: Płock

W Kancelarii Adwokackiej Adwokat Marty Wach w Płocku pomagamy Klientom przejść przez często bardzo trudne, a przy tym budzące duże emocje sprawy rozwodowe, a także postępowania o podział majątku wspólnego, w tym o zniesienie współwłasności czy rozliczenie nakładów — zarówno w razie zniesienia wspólności majątkowej między małżonkami, jak i rozliczeń majątkowych w ramach konkubinatu. Jako Adwokaci prowadzimy również wiele spraw o zasądzenie, podwyższenie lub obniżenie kwoty alimentów, uregulowanie kontaktów rodziców bądź dziadków z dziećmi, dotyczących władzy rodzicielskiej, jak również związanych z rozstrzygnięciem o istotnych sprawach dziecka. Zapewniamy szczegółowe przeanalizowanie dokumentów, przygotowanie niezbędnych wniosków i innych pism, a przede wszystkim pomoc na sali sądowej.

Prawo rodzinne

Adwokat: Płock — rozwód i wiele innych spraw z dziedzina prawa rodzinnego

W naszej kancelarii w Płocku przeprowadziliśmy już wiele spraw rodzinnych – wiemy jak bardzo trudne, obciążające i wypalające emocjonalnie dla Klientów są tego typu postępowania. Dlatego też jako doświadczeni i zaangażowani profesjonalni pełnomocnicy wspieramy naszych Klientów na każdym etapie sprawy i pomagamy im przejść przez trudne chwile. Dodatkowo, jako profesjonalni Adwokaci, analizujemy każdą sytuację bez emocji i dbamy o to, żeby Klienci nie popełnili w trakcie procesu błędów, jakie mogą wynikać z osobistego, emocjonalnego stosunku do przedmioty sprawy. Wychodzimy z założenia, że główny ciężar prowadzenia sprawy dźwiga Adwokat, a Klient ma być w procesie chroniony, na tyle, na ile to tylko możliwe.

Rozwód rodziców — profesjonalna pomoc w poukładaniu rodzinnych spraw

Rozstanie małżonków nie zawsze jest równoznaczne z rozwodem. Jeżeli nie zaszły wymagane przesłanki (trwały i zupełny rozkład pożycia małżeńskiego), wówczas lepszym rozwiązaniem może się okazać separacja, która ma inne skutki niż orzeczenie rozwodu. Gdy jednak małżeństwo rodziców małoletnich dzieci dobiega końca, konieczne jest również ustalenie, kto i w jakim wymiarze będzie sprawował władzę rodzicielską. Dziś coraz więcej rozwiedzionych rodziców decyduje się na opiekę naprzemienną, która wymaga wielu kompromisów oraz konsekwentnego działania przez obie strony. Zapraszamy do naszej kancelarii w Płocku, gdzie pomożemy Państwu szczegółowo rozważyć wszystkie dostępne możliwości przed złożeniem pozwu.

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnego i kompleksowego wsparcia w przejściu przez wszelkie trudności związane z rozwodem, podziałem majątku czy sprawami dziecka, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią w Płocku. Jako Adwokaci z bogatym doświadczeniem każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie z poszanowaniem wszelkich emocji Klienta.

Nasza strategia

Nasza kancelaria oferuje najwyższej klasy usługi prawne w przystępnej cenie. Z nami Państwa szanse na wygraną są tak wysokie, jak to tylko możliwe.
01

Kompleksowa pomoc prawna

Zapewniamy pełną i fachową pomoc prawną, w tym udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe, przygotowujemy projekty umów i opinie prawne. Obsługujemy także podmioty gospodarcze.
02

Pomoc przed Sądami

Zapewniamy reprezentację przed Sądami przez wykwalifikowanych pełnomocników na każdym etapie postępowania we wszelkich dziedzinach prawa.
03

Wszechstronna ochrona praw

Zapewniamy pomoc profesjonalnego pełnomocnika do pełnej i wszechstronnej ochrony Państwa praw nie tylko przed Sądami, ale także przed innymi organami, w tym organami ścigania oraz organami administracji publicznej.